Оплата та доставка

Доставка по Україні

Відправка посилок здійснюється наступними транспортними компаніями:

Укрпоштавід 2 до 5 днів
Нова Пошта1-3 дні


Доставка по Україні здійснюється за умови 100% передоплати Укрпоштою і Новою поштою


Оплата

Оплата здійснюється наступними способами:

  1. LiqPay (виставлення інвойсу на E-mail)

Оплата післяплати (отримання товару у поштовому відділенні) покладається на клієнта у будь-якому випадку, незалежно від суммі замовлення.

Звертаємо Вашу увагу, що вартість доставки по Україні транспортною компанією Нова Пошта розраховується за системою склад-склад! Враховуйте це при оформленні замовлення!

Відрізні матеріали і замовлення до 200 грн - відправляються тільки по повній оплаті.

Укрпочта
З тарифами на доставку Укрпоштою Ви можете ознайомитися тут
Новая Почта
Вартість доставки Нова Пошта складає мінімум 60 грн. Більш детально ознайомитися з тарифами Нова Пошта можна за посиланням
Розрахувати вартість доставки


Вартість доставки в країни СНД та закордон

Вартість доставки в країни СНД та закордон буде розраховуватись індивідуально для кожного замовлення і залежати від ваги товару.

Більш детально з тарифами Укрпошти можна ознайомитися за посиланням

Замовлення в країни СНД та закордон відправляються після 100% передплати!

Інформацію щодо відправки замовлень очікуйте на електронну пошту.

Знижки

Єдиноразова знижка розповсюджується на замовлення, де загальна сумма перевищує 500 грн або 1000грн. Відповідно діють знижки 5 % (для суми замовлення в 500грн) і 10% (для суми замовлення в 1000грн). На акційні товари додаткова знижка не поширюється.

Для отримання товару через Інтерет-магазин необхідно:

  1. Зробити замовлення через інтернет-магазин (при цьому вказати всі дані для зворотнього зв`язку).
  2. Ми розраховуємо вартість замовлення з урахуванням пересилки (пересилка відправлення залежить від ваги і розраховується індивідуально) і зв`язуємося з Вами для узгодження оплати. Відправка посилки закордон здійснюється лише після отримання передплати. Строк проходження поштових відправлень з м. Харків по Україні коливається від 3 до 10 днів в залежності від віддаленості населеного пункта. Строк проходження поштових відправлень з м. Харків по Росії коливається від 10 днів до 6 тижнів в залежності від віддаленості населеного пункта. Тривалість доставки може також зрости, якщо відправка відбулась напередодні або після святкових днів. Строк проходження поштових відправлень з м. Харкова в ближнє зарубіжжя (Білорусь, Прибалтика та інші) зазвичай складає від 10 до 14 днів. Строк проходження поштових відправлень з м. Харкова в дальнє зарубіжжя (Європа, Америка) зазвичай складає від 2 до 6 тижнів. Закордон посилки відправляються наземною поштою. Для прискорення доставки за вашим бажанням можлива відправка авіапоштою. Для уточнення вартості авіадоставки, будь ласка, зв`яжіться з нами. Претензії по доставці товарів поштою приймаються лише протягом 3 днів з моменту отримання товару.